Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Büyükak’ın Haziran planı
İbrahim Büyükak’ın Haziran planı
Geride bıraktığımız gün eşi Nurdan Büyükak ile 1. evlilik yıl dönümlerini kutlayan oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Mayıs 2019 - 07:43

Uzun süren flört döneminin ardından geçtiğimiz yıl dünya evine giren İbrahim Büyükak ve Nurdan Büyükak evlilik yıl dönümlerinde alışveriş için geldikleri alışveriş merkezinde görüntülendiler. Markalar Sokağı’nda gazeteciler tarafından görüntülenen Büyükak çiftinin mutluluğu gözlerden kaçmazken ünlü oyuncu fotoğraf çektirdikten sonra muhabirler ile ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

EKSİKLERİNİ GİDERDİLER

Hayatlarında her şeyin yolunda gittiğini söyleyen başarılı oyuncu ve senarist, Haziran ayında yeni filmin çekimlerine başlayacaklarını söyledi. Eşi Nurdan Büyükak’ı içeride bekletmek istemeyen ünlü oyuncu gazetecilere teşekkür ederek eşinin yanına gitti. Gün boyu vitrinleri inceleyen ve yaz sezonu için alışveriş yapan çift el ele gezerek eksiklerini giderdiler.