İbrahim Erkal ‘çengelli iğne’si hakkında konuştu

İbrahim Erkal, iftar yemeğinde taktığı çengelli iğne hakkında ilk kez konuştu.

İbrahim Erkal ‘çengelli iğne’si hakkında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde verdiği iftar yemeğine yakasına çengelli iğne takarak katılan ve tüm dikkatleri üzerine çeken şarkıcı İbrahim Erkal, konu hakkında ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı İbrahim Erkal, eşi Filiz Erkal ve iki çocuğuyla birlikte yakın arkadaşı olan şarkıcı Sibel Yıldırım'ın Beylikdüzü Kanatçı Halis Muhtar Restoran'da verdiği iftar yemeğine katıldı.

İLGİLİ HABERİbrahim Erkal'ın çengelli iğnesinin altından Osmanlı çıktıİbrahim Erkal’ın çengelli iğnesinin altından Osmanlı çıktı

Erkal, çengelli iğne hakkındaki sorulara “Hanımın fikriydi. papyon ile kravattan çok sıkıldığım için Hanım da elbisesinden iğneyi çıkartıp yakama taktı. Böyle çok konuşulsun diye takmadım. Bizden saygıdan ötürü yakam açık kalmasın diye böyle bir şey yaptık. Cumhurbaşkanımızla konuştum. Bana ”Nerede bu çengelli iğne ben niye görmedim” diye sordu bana. Emine Hanım benimle 15 dakika sohbet etti bu konu hakkında. Modacılar da birbirine düştü. Yok gömlek olmamış. Yok pantolon olmamış. Yeni bir moda getirdim piyasaya kötü mü oldu. Yakında albümüm çıkıyor. Albüm kapağındaki fotoğrafa da ‘çengelli iğne'yle poz vereceğim. Sayın Cumhurbaşkanımıza da mavi firuze taşlı çengelli iğne hediye ettim. Maden insanlar sevdi bundan sonra sık sık takacağım bu çengelli iğneyi” şeklinde konuştu.

Loading...