Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Erkal’ın son durumu açıklandı
İbrahim Erkal’ın son durumu açıklandı
Ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.
Magazin 15 Nisan 2017 - 10:35

Erkal’ın tedavisinin sürdüğü hastaneden yapılan açıklamada, “Beyin kanaması ön tanısı ile 12 Nisan Salı gününden bu yana Liv Hospital'da tedavisi devam eden ve yoğun bakımda uyutulan değerli Sanatçı İbrahim Erkal'ın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödeminin gerilemediği, hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir” denildi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Akgün İbrahim Erkal'ın sağlık durumuna ilişkin konuştu:

Akgün, yeğeni ile evli olan ve beyin kanaması nedeniyle yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren sanatçı İbrahim Erkal için dua istedi. Akgün Erkal'ın sağlık durumuna ilişkin, “Kendisinde yüksek tansiyon vardı. Doktorlara göre kanama daha araçta iken başladığı yönünde” dedi.

Akgün bugün öğleden sonra Erkal'ın tomografisinin çekileceğini belirterek, “Kritik durumu devam ediyor. Allah'tan ümit kesilmez böyle çok hastalar gördük iyileşeceğine inanıyorum” dedi.

Batı Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Mimaroba'daki kahvaltı etkinliğine katılan Akgün, DHA'nın soruları üzerine, “Şu anda aldığım bilgilere göre sağlık durumu ciddiyetini koruyor ne ilerleme ne gerileme var, stabil durumda. Herkesin duasını bekliyoruz” diye konuştu. Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili sevenlerindenÿgelen telefonlarına sık sık cevap veren ve çok üzgün olduğu gözlenen Akgün, “Kendisinde yüksek tansiyon vardı. Doktorlara göre kanama daha araçta iken başladığı yönünde. Aksi takdirde böyle bir denge kaybı, düşme olmaz şeklinde. Umutla iyileşmesini bekliyoruz” dedi.

Son güncelleme: 15:32 - 15.04.2017