Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Erkal’ın son durumunu kardeşi açıkladı
İbrahim Erkal’ın son durumunu kardeşi açıkladı
Şarkıcı İbrahim Erkal'ın kardeşi Abdullah, canlı yayında Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.
Magazin 17 Nisan 2017 - 09:56

Aracının başında baygın halde bulunan ve 12 Nisan tarihinden bu yana yoğun bakımda olan İbrahim Erkal’ın sağlık durumu hayranları tarafından merak ediliyor. Duymayan Kalmasın programına katılan kardeşi Abdullah Erkal, İbrahim Erkal’ın sağlık durumunda iyi ya da kötü yönde bir gelişme olmadığını söyleyerek Türk halkından dua isteğinde bulundu. Abdullah Erkal şunları söyledi: “Ağabeyin şu an yoğun bakımda uyutuluyor, Türkiye halkından dua bekliyoruz… Şu anda sadece bunları demekle yetiniyorum. İkinci bir ameliyat bilgisi gelmedi. Sadece uyutuluyor! Beynindeki ödemde, ne bir ilerleme ne de bir gerileme olduğu yönünde haber verildi. Tüm Türkiye’den dua bekliyoruz.”

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Erkal’ın tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklamada , “Beyin kanaması ön tanısı ile 12 Nisan Salı gününden bu yana  tedavisi devam eden ve yoğun bakımda uyutulan  İbrahim Erkal’ın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödemi ve hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir” denildi.


Son güncelleme: 12:18 - 17.04.2017