Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses ateş püskürdü
İbrahim Tatlıses ateş püskürdü
Yaklaşık bir haftadır Maslak'ta bulunan özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde olan şovmen Mehmet Ali Erbil'i önceki gün yakın arkadaşları İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar ziyaret etti. Bir saat hastanede kalan İbrahim Tatlıses, sanat camiasının vefasızlığından yakındı.
Magazin 28 Ekim 2018 - 08:17

Yakın arkadaşı Mehmet Ali Erbil’i hastane ziyaret eden İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı Avşar kızı, “Kendisini göremedim ama yakınlarının yüzü gülüyor. Durumu iyiye gidiyormuş. Önemli olan da bu bence” dedi.

İBRAHİM TATLISES: “HERKES ÇOK TERBİYESİZ OLMUŞ”

Sanat camiasına dair çarpıcı açıklamalarda bulunan İbrahim Tatlıses, sanat dünyasının vefasızlığından yakındı Tatlıses, “Beni zaten iki kişi arıyor. Bunlardan biri Hülya, diğeri de Sibel Can’dır. Sibel Can’ın sesini de çok severim, adam gibi adamdır. Bunlar benim gerçek dostum, diğerleri benim sevmediğim tiplerdir. Piyasa bunlarla dolu, pirinç gibi ayıklayamıyorsun. Kimseye ihtiyacım yok ama biz böyle terbiye almadık. İnsan yalandan da olsa bir hal hatır sorar. Herkes çok terbiyesiz olmuş” ifadelerini kullandı.
ibrahimtatlises

Son güncelleme: 08:19 - 28.10.2018