Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses’in çocuğu üzerinden yaptığı ajitasyon tepki topladı
İbrahim Tatlıses’in çocuğu üzerinden yaptığı ajitasyon tepki topladı
Türkücü İbrahim Tatlıses'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'la arasında gerçekleşen bir anısını anlatırken "Oğlum İdo üşüyordu" ajitasyonu sosyal medyada binlerce kişi tarafından ti'ye alındı ve tepki dolu yorumların oluşmasına neden oldu.
Magazin 29 Nisan 2018 - 09:32

4. kez AKP'den milletvekili aday adayı olan şarkıcı İbrahim Tatlıses, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İzmir mitingine katıldı.

Miting alanında bulunan platforma çıkan İbrahim Tatlıses’in Cumhurbaşkanı Erdoğan için söyledikleri ise sosyal medyada tepkiye neden oldu.

“İDO ÜŞÜYORDU”

İbrahim Tatlıses, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la arasında gerçekleşen bir anısını anlattı. İbrahim Tatlıses, seneler önce evlerinde doğalgaz olmadığı için oğlu İdo’nun üşüdüğünü Erdoğan’ın ise evlerine doğalgaz bağlattığını anlattı.

SOSYAL MEDYANIN MİZAHINDAN KAÇAMADI

İbrahim Tatlıses’in “Oğlum İdo üşüyordu.” ajitasyonu sosyal medyada kullanıcıları tarafından ciddi bulunmadı ve  alaycı yorumlarla eleştiri konusu oldu. İşte o yorumlardan bazıları;
ido ido02 ido03

 

Son güncelleme: 14:39 - 29.04.2018