Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses’ten Gülse Birsel’e övgü dolu sözler
İbrahim Tatlıses’ten Gülse Birsel’e övgü dolu sözler
Senarist ve oyuncu Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı Aile Arasında filmini izleyen şarkıcı İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından Birsel hakkında övgü dolu ifadeler kullandı.
Magazin 10 Ocak 2018 - 07:56

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel’in kaleme aldığı ve kamera karşısına geçtiği filmi Aile Arasında beş haftada 4 milyonu aşkın seyirciye ulaşarak önemli bir başarıya imza attı. Film hakkında olumlu yorumlarda bulunan ünlü isimler kervanına son olarak İbrahim Tatlıses katıldı. Kendisi de bir dönemler senaristlik, yönetmenlik ve oyunculuk yaptığı için filmi farklı bir gözle izleyen İbrahim Tatlıses, Birsel’in imzası bulunan film hakkında şunları yazdı: “Yıllarca sayısız senaryo yazdım; sinema, dizi yönetmenliği ve oyunculuk yaptım ama ben böyle bir film izlemedim… Her şey tam ayarında, her şey yerli yerinde, film boyunca hem ağladım, hem güldüm… Eee tabi işin içinde Gülse Birsel'in kalemi olunca, lezzeti farklı oluyor… Gülse Birsel'i, filmin yönetmenini, reji ve yapım ekibini, muhteşem oyuncularını tebrik ederim. AİLE ARASINDA filmine muhakkak gidin.”