İbrahim Toraman ve Eylem Toraman boşandı!

Beşiktaş'ın eski oyuncusu milli futbolcusu İbrahim Toraman avukat olan eşi Eylem Toraman'dan boşandı.

İbrahim Toraman ve Eylem Toraman boşandı!

2014 yılında evlenen çift üç yılın sonunda aralarında yaptıkları protokolle anlaşmalı olarak boşandı.Çiftin çocukları Ali Erim'in velayeti ortak olarak iki tarafa verilirken, yapılan yazılı açıklamada Eylem Toraman, “Bugüne kadar yaşanan tatsızlıklar, kızgınlık anlarımızda kaynaklandı. İbrahim iyi bir baba ve iyi bir insandır. Bu yüzden çocuğumuzu ortak velayet altında büyütmeye karar verdik” dedi. Anadolu 4. Aile Mahkemesi'nde görülen ve gizlilik kararı bulunan duruşmaya, İbrahim Toraman ve Eylem Toraman ile avukatları katıldı. Çekişmeli olarak görülen duruşmada taraflar boşanma konusunda anlaştıklarını belirtince, dava anlaşmalı olarak görüldü. İbrahim ve Eylem Toraman, aralarında yaptıkları protokol çerçevesinde çocukları Ali Erim'in velayetinin ortak olarak her iki tarafa da verilmesini talep etti. Bu talebi kabul eden mahkeme, Ali Erim'in velayetini anne ve babasına verirken, tarafların boşanmasına karar verdi.

TÜM MASRAFLARI İBRAHİM TORAMAN KARŞILAYACAK

Bu arada, yapılan protokol gereği İbrahim Toraman'ın, Almanya'da yaşayacak olan Eylem Toraman ve oğlu Ali Erim'in tüm masraflarını karşılayacağı öğrenildi.

İBRAHİM TORAMAN VE EYLEM TORAMAN AÇIKLAMA YAPTI

Açıklamada Eylem Toraman, “Bugüne kadar yaşanan tatsızlıklar, kızgınlık anlarımızda kaynaklandı. İbrahim iyi bir baba ve iyi bir insandır. Bu yüzden çocuğumuzu ortak velayet altında büyütmeye karar verdik” derken, İbrahim Toraman ise, “Çocuğumuzun ortak velayet altında sağlıklı bir şekilde büyüyeceğine inanıyorum. Eylem, çocuğumun annesidir. Saygı duyuyorum. İki medeni insan olarak bundan sonra çocuğumuz için en iyisini düşünerek hareket edeceğiz” dedi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

2014 yılında İbrahim Toraman ile evlenen Eylem Toraman, şiddet gördüğü gerekçesiyle geçtiğimiz yıl Mart ayında eşine boşanma davası açmıştı. Eylem Toraman, 5 milyon lira tazminat ile kendisi ve çocukları Ali Erim için toplam 30 bin lira nafaka talebinde bulunmuştu.

İbrahim Toraman ve ayrıldığı eşi Eylem Toraman'a darp cezası verildi İlginizi Çekebilir İbrahim Toraman ve ayrıldığı eşi Eylem Toraman'a darp cezası verildi