Sözcü Plus Giriş

İçerde 21. bölüm 2. fragmanı izle: Mert ve Sarp’a büyük komplo

İçerde 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp ve Mert, Yaşar'ın peşine düşüyorlar. Fakat beklenmedik bir şey oluyor ve ikili buzhanede mahsur kalıyorlar.

null
Güncellenme: 08:38, 12/02/2017
İçerde 21. bölüm 2. fragmanı izle: Mert ve Sarp’a büyük komplo

Show TV’nin seyirciyi ekrana kilitleyen dizisi İçerde’nin 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Mert ve Sarp ortak bir plan yaparak Yaşar’ın peşine düşüyorlar. İkili tam Yaşar’ı yakalayacakken Yaşar büyük bir kumpas kurarak Mert ve Sarp’ı buzhaneye kilitliyor. İki kardeş bakalım oradan nasıl kurtulacak?

İçerde 21. bölümüyle 13 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…İlginizi Çekebilirİçerde 21. bölüm fragmanı izle: Sarp'ın kimliği açığa mı çıkıyor?İçerde 21. bölüm fragmanı izle: Sarp'ın kimliği açığa mı çıkıyor?

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Mert, Sarp'ın Coşkun'u öldürdüğüne inanıyordur ve Sarp’a karşı çok öfkelidir. Coşkun olmadan ailesine ulaşamayacağını biliyordur. Tüm umutları yıkılan Mert, Sarp'tan intikam almaya karar verir. O gece Mert, hurdalıkta vurulan Gökhan'ın yanında Sarp'ı görünce öfkesi gerçekleri görmesine engel olur ve Sarp'ı Gökhan'ı vurmaktan tutuklamaya kalkar. Sarp suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da öfkesinden gözü dönen Mert, Sarp'ı dinlemez. Sarp kaçmaktan başka çaresi olmadığını anlar ve Mert'in elinden kaçar. Eğer suçsuz olduğunu ispatlayamazsa hapse girmek zorunda kalacaktır. Polis teşkilatı, Sarp'ın peşindeyken bunu başarması hiç de kolay olmayacaktır.