Sözcü Plus Giriş

İçerde 21. bölüm fragmanı izle: Sarp’ın kimliği açığa mı çıkıyor?

İçerde 21. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Mert, Sarp'la Yusuf Müdür'ü birlikte görünce olanlar oluyor.

null
Güncellenme: 10:21, 09/02/2017
İçerde 21. bölüm fragmanı izle: Sarp’ın kimliği açığa mı çıkıyor?

Show TV’nin ekranları tozu dumana katan dizisi İçerde’nin 21. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Yusuf Müdür ile Sarp gizlice görüşüyor. İkiliyi takip eden Mert, onların buluştuğunu görünce hemen durumu Celal’e bildiriyor. Bu saatten sonra Kebapçı Celal Sarp’tan şüphelenerek yoksa köstebek mi diye endişeye düşüyor. Bakalım Sarp bu olaydan nasıl sıyrılacak?

İçerde 21. bölümüyle 13 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İlginizi Çekebilirİçerde 21. bölüm ön gösterimi izle: Melek neye uğradığını şaşırdıİçerde 21. bölüm ön gösterimi izle: Melek neye uğradığını şaşırdı

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Mert, Sarp'ın Coşkun'u öldürdüğüne inanıyordur ve Sarp’a karşı çok öfkelidir. Coşkun olmadan ailesine ulaşamayacağını biliyordur. Tüm umutları yıkılan Mert, Sarp'tan intikam almaya karar verir. O gece Mert, hurdalıkta vurulan Gökhan'ın yanında Sarp'ı görünce öfkesi gerçekleri görmesine engel olur ve Sarp'ı Gökhan'ı vurmaktan tutuklamaya kalkar. Sarp suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da öfkesinden gözü dönen Mert, Sarp'ı dinlemez. Sarp kaçmaktan başka çaresi olmadığını anlar ve Mert'in elinden kaçar. Eğer suçsuz olduğunu ispatlayamazsa hapse girmek zorunda kalacaktır. Polis teşkilatı, Sarp'ın peşindeyken bunu başarması hiç de kolay olmayacaktır.

Yayınlanma Tarihi:07:57,