Sözcü Plus Giriş

İçerde 21. bölüm ön gösterimi izle: Melek neye uğradığını şaşırdı

İçerde 21. bölüm ön gösterimi yayınlandı. İçerde yeni bölümde Coşkun'un Sarp tarafından öldürüldüğünü zanneden Mert, Melek'i Sarp konusunda uyarıyor.

null
Güncellenme: 14:46, 07/02/2017
İçerde 21. bölüm ön gösterimi izle: Melek neye uğradığını şaşırdı

Show TV’nin her bölümü heyecanla seyredilen dizisi İçerde’nin 21. bölüm ön gösterimi yayınlandı. İçerde yeni bölümde Mert, Cuşkun’un Sarp tarafından öldürüldüğünü zannediyor. Melek’in sürekli Sarp’ı koruyup kollamasına daha fazla dayanamayan Mert, Melek’e “Coşkun’u Sarp öldürdü” diyor. Bu sözleri duyan Melek neye uğradığını şaşırıyor.

 

İçerde 21. bölümüyle 13 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 20. bölümünde; Mert, Sarp'ın Coşkun'u öldürdüğüne inanıyordur ve Sarp’a karşı çok öfkelidir. Coşkun olmadan ailesine ulaşamayacağını biliyordur. Tüm umutları yıkılan Mert, Sarp'tan intikam almaya karar verir. O gece Mert, hurdalıkta vurulan Gökhan'ın yanında Sarp'ı görünce öfkesi gerçekleri görmesine engel olur ve Sarp'ı Gökhan'ı vurmaktan tutuklamaya kalkar. Sarp suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da öfkesinden gözü dönen Mert, Sarp'ı dinlemez. Sarp kaçmaktan başka çaresi olmadığını anlar ve Mert'in elinden kaçar. Eğer suçsuz olduğunu ispatlayamazsa hapse girmek zorunda kalacaktır. Polis teşkilatı, Sarp'ın peşindeyken bunu başarması hiç de kolay olmayacaktır.