Sözcü Plus Giriş

İçerde 23. bölüm fragmanı izle: Yusuf, Mert’in üzerini çizdi

İçerde 23. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Mert'in Celal'e çalıştığından şüphelenen Yusuf Müdür, genç adamın üstünü çiziyor.

null
Güncellenme: 10:27, 24/02/2017
İçerde 23. bölüm fragmanı izle: Yusuf, Mert’in üzerini çizdi

Show TV’nin pazartesi günlerine damga vuran dizisi İçerde’nin 23. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde eline liste gelen Yusuf Müdür o listede Mert Karadağ ismini görünce “Celal’e mi çalışıyorsun lan sen!” diyerek adamının üstünü çiziyor. Yusuf hemen durumu Sarp’a aktarıyor ve Mert ile Sarp yine karşı karşıya geliyor.

İçerde 23. bölümü ile 27 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sarp'ın hapse girmesinin ardından Yaşar'ın polisten aldığı paraların bulunması, Sarp'ın hemen aklanması Celal'in kafasında bazı şüpheler oluşturmuştur. Polise kendisini satıp satmadığından emin olmak istemektedir. Sarp'ı çok tehlikeli bir sınav bekliyordur. Celal, Mert'e gelecekle ilgili büyük planlarından bahseder. Mert'in bilmediği ise Celal’in hedefine ulaştığında ailesini ve gerekirse kendisini gözden çıkartacağıdır. Eylem adım adım Mert'in izini sürmektedir. Bulduğu her yeni ipucu Mert'ten daha fazla şüphelenmesine sebep olur.