İçerde 24. bölüm ön gösterimi izle: Alayanak çakallık peşinde

İçerde 24. bölüm ön gösterimi yayınlandı. İçerde yeni bölümde Alyanak "Haddini bilen çakal felsefesi" uygulayarak Celal'i bir tuzapın içine çekmeye çalışıyor.

İçerde 24. bölüm ön gösterimi izle: Alayanak çakallık peşinde

Show TV’nin pazartesi günleri büyük bir beğeniyle izlenen dizisi İçerde’nin 24. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Alyanak kurnazca bir plan yaparak Kudret Sönmez Tek ile Celal’i karşı karşıya getirmeye çalışıyor.

İçerde 24. bölümü ile 6 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sarp ve Yusuf kumarhane baskınına gelen polislerden birinin Celal'in adamı olduğuna emindir. O polis her kimse onu bulmak zorundadırlar. Diğer taraftan Celal'in iş yapmayı planladığı Handan'la da yakın ilişkide olmaları gerekiyordur. Böylece hem Celal hem de Handan için yolun sonu yaklaşacaktır. Yusuf Organize’deki herkesin tek tek ifadesini alır. Böylece şüpheler tek bir isimde yoğunlaşır. Eylem, Mert'in Celal'i yakalamak için muhbiri olduğu yalanına çoktan inanmıştır. Şimdi tek endişesi Celal yüzünden Sarp'ın başının belaya girmesidir. Bu konuda Mert'ten yardım ister.Melek mütevazi bir avukatlık ofisi açar. Artık Celal Duman için çalışmayacaktır. Melek'in ilk müşterisi sürpriz bir isim olacaktır. Temiz bir hayata başlaması zannettiği kadar kolay olmayacaktır.

Loading...