Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 28. bölüm 2. fragmanı izle: Mustafa’ya karşı Celal’in canı
İçerde 28. bölüm 2. fragmanı izle: Mustafa’ya karşı Celal’in canı
İçerde 28. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Kudret, Mustafa'ya karşı Celal'in canını istiyor.
Magazin 3 Nisan 2017 - 14:51

Show TV’nin her hafta sabırsızlıkla beklenen dizisi İçerde’nin 28. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Celal, Mustafa’nın hayatta oldupunu öğreniyor fakat Kudret, Mustafa’ya karşı Celal’in canını istiyor. Celal ise son çare olarak Yusuf Müdür’e gidiyor ve her şeyi anlatacağını söylüyor. Öte yandan Sarp ve Mert işbirliği yaparak Kudret’in adamlarıyla çatışmaya giriyor.

İçerde 28. bölümü ile bu akşam Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İçerde’nin 27. bölümünde; Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa'nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal'e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa'yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar. Mustafa'nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır. Üstelik Kudret, Mustafa'ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim'e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa'ya karşılık Celal'le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.