İçerde 28. bölüm fragmanı izle: Göz yaşartan kavuşma

İçerde 28. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Füsun Hanım ile Sarp'ın buluşması duygu dolu anların yaşanmasına neden oluyor.

İçerde 28. bölüm fragmanı izle: Göz yaşartan kavuşma

Show TV’nin her bölümü soluksuz takip edilen dizisi İçerde’nin 28. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp’ın mafyaya çalışmadığını öğrenen Füsun Hanım, büyük bir mutluluk yaşıyor. Annesinin bunu öğrendiğine sevinen Sarp, büyük bir sevinçle annesine koşuyor. Anne oğulun diyalogları ve birbirlerine kavuşması duygu dolu anlar yaşatıyor.

İçerde 28. bölümü ile 3 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İçerde 28. bölüm ön gösterimi izle: Celal'den bomba açıklama İlginizi Çekebilir İçerde 28. bölüm ön gösterimi izle: Celal'den bomba açıklama

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa'nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal'e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa'yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar. Mustafa'nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır. Üstelik Kudret, Mustafa'ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim'e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa'ya karşılık Celal'le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.