İçerde 28. bölüm ön gösterimi izle: Celal’den bomba açıklama

İçerde 28. bölüm ön gösterimi yayınlandı. İçerde yeni bölümde Yusuf Müdür'ün makamına giden Celal'den bomba gibi bir açıklama geliyor.

İçerde 28. bölüm ön gösterimi izle: Celal’den bomba açıklama

Show TV’nin fenomen dizisi İçerde’nin 28. bölüm ön gösterimi yayınlandı. İçerde yeni bölümde Celal, Yusuf Müdür’ü makamında ziyaret ediyor. Yusuf, yıllardır peşinde olduğu adamın neden geldiğini merak ederken Celal’den bomba gibi bir açıklama geliyor.

İçerde 28. bölümü ile 3 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İçerde’nin 27. bölümünde; Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa'nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal'e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa'yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar. Mustafa'nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır. Üstelik Kudret, Mustafa'ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim'e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa'ya karşılık Celal'le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.

Loading...