Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 29. bölüm 2. fragmanı izle: Büyük sır ortaya çıkıyor
İçerde 29. bölüm 2. fragmanı izle: Büyük sır ortaya çıkıyor
İçerde 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Celal kurşuna dizilirken Mert ile ilgili büyük sır da ortaya çıkıyor.
Magazin 10 Nisan 2017 - 07:37

Show TV’nin pazartesi günleri reytingleri alt üst eden dizisi İçerde’nin 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Mert ile ilgili büyük sır Coşkun tarafından bir kişiye söyleniyor. Peki, o kişi kim olacak?

Handan, Kudret'in gözleri önünde öldürülmüştür. Kudret’in gözünü öfke bürür. Handan’ın ölümüyle hayatının yıkımını yaşayan Kudret, Serkan ve adamlarını Celal’i öldürmeleri için görevlendirir. Kudret, Celal’e ulaşmak için her yolu dener. Buna Yeşim’i, Melek’i tuzağa düşürdüğünü Celal’e söylemekle tehdit etmek de dâhildir. Yeşim’i hayati bir kararla karşı karşıya bırakan Kudret’in hedefinde Sarp ve Mert de vardır. Kudret’in açtığı savaş sırasında ortaya çıkan Coşkun da dengeleri değiştirecektir. Sarp ve Mert’in kardeş olduğu sırrı beklenmedik biri tarafından, sürpriz şekilde öğrenilecektir.