Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 30. bölüm 2. fragmanı izle: Melek gerçeği açıklayabilecek mi?
İçerde 30. bölüm 2. fragmanı izle: Melek gerçeği açıklayabilecek mi?
İçerde 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Melek, telefonda Füsun'a Umut bulduğunu söyleyerek müjdeli haberi veriyor.
Magazin 17 Nisan 2017 - 10:30

Show TV’nin pazartesi günlerine damga vuran dizisi İçerde’nin 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde’nin yeni bölümünde Coşkun’dan Umut’un Mert olduğunu öğrenen Melek, hiç vakit kaybetmeden Füsun ve Sarp’a müjdeli haberi vermek için yola koyuluyor. İzleyicilerin merak ettiği konu ise sırrın ortaya çıkıp çıkmayacağı…

İçerde 30. bölümü ile bu akşam Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLNUŞTU?

Handan, Kudret’in gözleri önünde öldürülmüştür. Kudret'in gözünü öfke bürür. Handan'ın ölümüyle hayatının yıkımını yaşayan Kudret, Serkan ve adamlarını Celal'i öldürmeleri için görevlendirir. Kudret, Celal'e ulaşmak için her yolu dener. Buna Yeşim'i, Melek'i tuzağa düşürdüğünü Celal'e söylemekle tehdit etmek de dâhildir. Yeşim'i hayati bir kararla karşı karşıya bırakan Kudret'in hedefinde Sarp ve Mert de vardır. Kudret'in açtığı savaş sırasında ortaya çıkan Coşkun da dengeleri değiştirecektir. Sarp ve Mert'in kardeş olduğu sırrı beklenmedik biri tarafından, sürpriz şekilde öğrenilecektir.

Son güncelleme: 14:28 - 17.04.2017