Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 30. bölüm fragmanı izle: Mert ve Sarp kavuşacak mı?
İçerde 30. bölüm fragmanı izle: Mert ve Sarp kavuşacak mı?
İçerde 30. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Mert'in Sarp'ın kardeşi olduğunu öğrenen Melek, soluğu Sarp'ın yanında alıyor.
Magazin 14 Nisan 2017 - 07:40

Her bölümü büyük bir beğeniyle izlenen İçerde’nin 30. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Melek, Coşkun’dan Mert ile Sarp’ın kardeş olduğunu öğreniyor. Celal ise yavaş yavaş kendine gelirken Melek hastanede onu ziyaret edip gerçeği Sarp’la paylaşacağını söylüyor. Bu gelişmelerin ardından güzel kadın bir an önce sırrı paylaşmak için sevdiği adamın yanına gidiyor. Sarp, Umut’un Mert olduğunu öğrenecek mi yoksa bir sürpriz mi yaşanacak?

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Handan, Kudret'in gözleri önünde öldürülmüştür. Kudret’in gözünü öfke bürür. Handan’ın ölümüyle hayatının yıkımını yaşayan Kudret, Serkan ve adamlarını Celal’i öldürmeleri için görevlendirir. Kudret, Celal’e ulaşmak için her yolu dener. Buna Yeşim’i, Melek’i tuzağa düşürdüğünü Celal’e söylemekle tehdit etmek de dâhildir. Yeşim’i hayati bir kararla karşı karşıya bırakan Kudret’in hedefinde Sarp ve Mert de vardır. Kudret’in açtığı savaş sırasında ortaya çıkan Coşkun da dengeleri değiştirecektir. Sarp ve Mert’in kardeş olduğu sırrı beklenmedik biri tarafından, sürpriz şekilde öğrenilecektir.