Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 30. bölüm ön gösterim izle: Sarp gözünü kararttı
İçerde 30. bölüm ön gösterim izle: Sarp gözünü kararttı
İçerde 30. bölüm ön gösterim yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp, Celal'in evine giderek hem kardeşini hem de Melek'i kurtarmayı kafasına koyuyor.
Magazin 11 Nisan 2017 - 08:15

Show TV’nin heyecan dolu dizisi İçerde’nin 30. bölüm ön gösterimi yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp, kardeşinin Celal’in evinde olduğunu öğreniyor. Bu andan itibaren gözünü karartan Sarp hem Melek’i hem de Umut’u o evden kurtarmak için harekete geçiyor. Yusuf Müdür ise bunun tehlikeli olabileceğini söyleyerek onu bu kararından vazgeçirmeye çalışıyor fakat pek de faydalı olmuyor.

İçerde 30. bölümü ile 17 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Handan, Kudret'in gözleri önünde öldürülmüştür. Kudret’in gözünü öfke bürür. Handan’ın ölümüyle hayatının yıkımını yaşayan Kudret, Serkan ve adamlarını Celal’i öldürmeleri için görevlendirir. Kudret, Celal’e ulaşmak için her yolu dener. Buna Yeşim’i, Melek’i tuzağa düşürdüğünü Celal’e söylemekle tehdit etmek de dâhildir. Yeşim’i hayati bir kararla karşı karşıya bırakan Kudret’in hedefinde Sarp ve Mert de vardır. Kudret’in açtığı savaş sırasında ortaya çıkan Coşkun da dengeleri değiştirecektir. Sarp ve Mert’in kardeş olduğu sırrı beklenmedik biri tarafından, sürpriz şekilde öğrenilecektir.