Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 32. bölüm fragmanı izle: Sonunda büyük sır ortaya çıkıyor
İçerde 32. bölüm fragmanı izle: Sonunda büyük sır ortaya çıkıyor
İçerde 32. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp, Melek'e ait gizli kaydı buluyor ve sonunda Mert'in kardeşi olduğunu öğreniyor.
Magazin 28 Nisan 2017 - 14:26

Show TV’nin seyirciyi ekrana kitleyen dizisi İçerde’nin 32. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Melek’e ait gizli bir video kaydı ortaya çıkıyor. Bu kaydı bulan Sarp sonunda Mert’in kardeşi olduğunu öğreniyor. Mert de aynı şekilde bu videou Sarp’ı takip ederek gizlice dinliyor ve sonunda tüm gerçek ortaya çıkıyor. Peki, bundan sonra ne olacak?

İçerde 32. bölümü ile 1 MAyıs Pazartesi günü Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Melek'in ölümüyle Sarp, hem Melek'i hem de Umut'u kaybetmiştir. Füsun ise bir yandan Melek'in kaybına üzülürken, diğer yandan da Umut'u ikinci kez kaybetmenin acısı içindedir.

Mert'in mafyaya çalıştığı ortaya çıkar. Yusuf Müdür, Organize’de arkadaşlarının önünde Mert'i rezil eder. Sarp ve Mert bir arada Celal’in yanında çalışmaya başlarlar. Sarp, bu durumu hazmedemez ama duygularını saklamak zorunda kalır. Celal, Melek'in ölümüyle yıkılır. Kudret'i kendi elleriyle öldürmeden acısı dinmeyecektir.