Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çekimleri Maçka Parkı’nda yapılan İçerde dizisinin setinde silahlar patlayınca korku dolu anlar yaşandı
Çekimleri Maçka Parkı’nda yapılan İçerde dizisinin setinde silahlar patlayınca korku dolu anlar yaşandı
İçerde dizisinin önceki gün Maçka Parkı’nda yapılan çekimleri gergin bir ortamda gerçekleşti. Dizinin başrol karakkteri Çağatay Ulusoy'un parkta kuru skıı silah kullanması çocukları tedirgin olan vatandaşları çok kızdırdı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 12 Nisan 2017 - 07:02

İçerde dizisinin Maçka Parkı’ndaki çekimleri olaylı bitti. Çekimler sırasında senaryo gereği art arda silahlar patlayınca, aileleriyle birlikte dinlenmek ve temiz hava almak parka gelen vatandaşlar çileden çıktı. Tedirginlik yaşayan anne ve babalar dizi ekibinin sorumsuzluğuna ve halka açık bir alanda kuru sıkı silah kullanılmasına ateş püskürdü.

macka-ic-2

ÇEKİMDE GERGİN ANLAR

Çağatay Ulusoy'un rol gereği eline silah alıp, sağa sola ateş ettiği çekimlerden sonra bazı vatandaşlar, “Burada çocuklarımız var. Parkta silah mı patlatılır? Sizi içeri attıralım da görün” diyerek çıkıştı. Tepkiler artınca set toplanmak zorunda kaldı.

macka-ic-6

Vatandaşlar olay yerine polis çağırıp şikâyet etti. Polisin gelip yaptığı inceleme sonrası “İzinleri var” demesi ise gerginliğin daha da artmasına neden oldu.

macka-ic

‘NEREDESİN O….. ÇOCUĞU'

Senaryo gereği elindeki kuru sıkı silahla etrafa ateş açıp park ziyaretçileri ve çocukların arasında dolaşan Çağatay Ulusoy, bir yandan da dizideki kız arkadaşını vuran kişiye ‘Neredesin o çocuğu' diye bağırdı. Ulusoy, çekimleri bu gergin ortamda tamamlamak zorunda kaldı.

macka-ic-3
macka-ic-4
macka-ic-5

 

 

Son güncelleme: 12:06 - 12.04.2017