İdil Fırat ile Mert Fırat evlendi

İş adamı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat, önceki akşam Alaçatı The Stay adlı mekanda dünya evine girdi. Nikah töreni öncesi gazetecilere mutluluk pozu veren ikili, sorulan soruları yanıtladı. Çok heyecanlı oldukları gözlenen çift, ‘’Sevdiğimiz dostlarımız sağ olsunlar buradalar’’ dedi. Şıklıkları ile büyüledikleri gecede İdil Fırat gelinlik tercihini Tuvanam A46'dan yana kullanırken Mert Fırat ise damatlığını Hugo Boss'tan seçti.

Haber: Yunus Emre Çınar

İdil Fırat'ın babası Önder Fırat ve Sezen Aksu'nun düğünde olmamasına açıklık getiren Mert Fırat, ‘'Aslında bugün aramızda olamayan iki kişi var. Önder bey ve sevgili Sezen Aksu, maalesef yanımızda yok'' dedi. Araya giren İdil Fırat, ‘'Babam da, Sezen'de sağlık problemlerinden dolayı gelemediler'' dedi. Çıkan olumsuz haberlere de açıklık getiren oyuncu, ‘'Çıkan bazı haberler bizi çok rahatsız ediyor. Aslında böyle bir açıklama yapmaya gerek duymuyoruz ama aramızda herhangi bir problem yok. Bayramlarda ve diğer günlerde sürekli görüşüyoruz. Fakat bugün öyle oldu. Sezen'de rahatsız olduğu için gelemedi. Onun dışında bütün dostlarımız burada'' dedi.

Fotoğraf: Yunus Emre Çınar/Sözcü

Fotoğraf: Yunus Emre Çınar/Sözcü

Memlekette daha önemli konular var

Farklı haberlerin çıkacağını bildiklerini belirten Mert Fırat, ‘'Taht haberinde olduğu gibi, düğünde de bu tarz haberlerin çıkacağını biliyorduk. Taht bize sürprizdi. Bu memlekette konuşulacak daha önemli şeyler var. Gündemi meşgul etmek isteyen bazı arkadaşların paylaşımlarından oldu. Açıkçası bizi de pek etkilemedi. Orada anlatılmak istenen başka bir şeydi'' dedi.

Fotoğraf: Yunus Emre Çınar/Sözcü

Fotoğraf: Yunus Emre Çınar/Sözcü

Setler başlıyor tatil yok

Düğün sonrası yapacaklarına da değinen çift, ‘'İstanbul'da bulunan düğüne katılamayan dostlarımızı ziyaret ederek, onlar için bir organizasyon düzenleyeceğiz. Setler başladığı için tatil yapmayacağız'' dedi.

Ufak Tefek aksaklıklar olabiliyor

Babasının sağlık sorunları olduğu için gelemediğini sözlerine ekleyen İdil Fırat, ‘'Hiç bir burukluk yok, acil bir durum olmasa babam da Sezen de yanımda olurdu. Dedem yanımda çok mutluyum'' dedi. Mert Fırat ise, ‘'Bazen ufak tefek aksaklıklar oluyor. Gelecek ve gelemeyecek birçok arkadaşımız oldu. Onlarla da İstanbul'da bir organizasyon yapacağız'' dedi. Çift, röportaj verdiği sırada dışarıda bulunan vatandaşlar ise onları cep telefonlarıyla kaydederek alkış tuttu.

İdil Fırat ‘şahitleriniz kim olacak’ sorusuna, ‘'Benim şahitlerim Sezen ve dedem olacaktı. Sezen gelemediği için en yakın arkadaşım olacak” yanıtını verirken Mert Fırat ise, ‘'Benim şahitlerim Muzaffer Yıldırım ve Gülengül Arlıel olacak” ifadelerini kullandı.

Oyuncu arkadaşı Gökçe Bahadır da İdil Fırat ile Mert Fırat çiftinin mutlu gününde yayındaydı.

Oyuncu Gökçe Bahadır da İdil Fırat – Mert Fırat çiftinin mutlu gününde yanındaydı.  Fotoğraf: Yunus Emre Çınar/Sözcü

Ünlü İsimler ve sosyete katıldı

Düğüne katılanlar arasında Belçim Bilgin, Özge Özder, Gökçe Bahadır, Ferit Aktuğ, Didem Balçin dikkat çekti. Sosyeteden ise Zeynep-Kerim Çarmıklı, Serra Türker, Lara Ünsal, Mahmutcan-Dila Çalık, Doruk-Tuğana Kaya, Emir Uyar gibi isimler göze çarptı.

Loading...