İdo Tatlıses ve sevgilisi Yasemin’den ‘ayak yıkama’ açıklaması

Yasemin Şefkatli imza attığı koleksiyonu tanıttı, davete katılan İdo Tatlıses ile kamera karşısına geçip soruları yanıtladı.

İdo Tatlıses ve sevgilisi Yasemin’den ‘ayak yıkama’ açıklaması

Yasemin Şefkatli ve Ezgi Erkurtoğlu Narmanlı Han'da gerçekleştirilen ve ev sahipliğini yaptıkları ilkbahar yaz 2019 koleksiyonlarını tanıttığı bir lansman gerçekleştirdi. Basının ve ünlü konukların katılımıyla gerçekleşen iki farklı koleksiyonun ortak noktası ise yaz renklerinin enerjisinden yola çıkıp rahatlığın ön planda tutulması oldu.

Sevgilisi İdo Tatlıses ile objektiflere poz veren Yasemin Şefkatli tasarımları hakkında konuştu. ‘İdo kıskanç mı? Kıyafetlerinize karışır mı?’ sorularına; “Birbirimizin kıyafetlerine karışıyoruz. Sosyal medyada paylaşım yaparken bile soruyoruz birbirimize paylaşayım mı bunu diye. Sonra da maço diyorlar İdo'ya” diyerek yanıt verdi. İpek Tanrıyar’ın çok konuşulan ‘ayaklarını öperim, yıkarım’ açıklaması sorulan çiftten Şefkatli, “Ben yıkarım ne olacak ki” derken, İdo’da “Ben de yıkarım onun ayaklarını” karşılığını verdi.

İbrahim Tatlıses Yasemin Şefkatli'ye dizide oynamadığı için 'Aferin kızım' dedi İlginizi Çekebilir İbrahim Tatlıses Yasemin Şefkatli'ye dizide oynamadığı için 'Aferin kızım' dedi