Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Iggy Azalea konser sırasında dansçının yere yığılmasını umursamadı
Iggy Azalea konser sırasında dansçının yere yığılmasını umursamadı
Şarkıcı Iggy Azalea, dün Rio de Janeiro'da konser verirken, dansçısı bir anda yere yığıldı. Azalea ise şarkısını söylemeye devam etti...
Magazin 28 Aralık 2018 - 15:07

Ünlü şarkıcı Iggy Azalea dün Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde bir konser verdi. Konser sırasında beklenmedik bir durum yaşandı ve sahnede dans eden bir kadın bir anda yere yığıldı.
iggy-azalea4Azalea, dansçı yere düşünce sadece ‘Biri doktor çağırsın’ diye seslendi ve ardından arkasını dönüp şarkısını söylemeye devam etti. O anda konseri izlemeye gelenler de ne olduğunu anlamadı.
iggy-azalea1Bir süre sonra ise Iggy gelen uğultulardan dolayı şarkısını kesmek zorunda kaldı.
iggy-azaleaArdından hemen sağlık ekipleri geldi ve dansçıyı ambulansa aldı. Azalea ise yaptığı davranıştan dolayı hem konseri izleyenlerden hem de sosyal medyadan büyük tepki aldı.
iggy-azalea2Tepkiler çığ gibi büyüyünce de Iggy Azalea daha sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve dansçının sağlık durumunun iyi olduğunu. Sadece ışıklar ve sıcağın etkisiyle bayıldığını belirtti.

iggy-azalea3