İki gün önce evlenen Jennifer Lopez, çalışmaya döndü bile

Jennifer Lopez, sürpriz bir Las Vegas düğününde Ben Affleck ile evlendikten sonra işlerine döndü bile. Lopez, düğünden iki gün sonra soluğu yeniden dans stüdyosunda aldı.

İki gün önce evlenen Jennifer Lopez, çalışmaya döndü bile

20 yıl sonra Ben Affleck ile yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez, beklenen düğünü sürpriz bir şekilde gerçekleştirdi. Lopez, Instagram hesabından Ben Affleck ile Las Vegas’ta evlendiğini doğrulayıp, blog’unda da fotoğrafları paylaşmıştı.

Çift, sade bir tören tercih ederken yanlarında da sadece çocukları ve Lopez’in annesi yer aldığı belirtildi.

Lopez, yataktan çektiği bir fotoğrafını Instagram’daki 218 milyon takipçisiyle paylaşırken Ben Affleck ile evlendiğini de doğruladı. Çift, sade törenden sonra yeniden Los Angeles’ta görüntülendi.

Disiplinli çalışmasıyla tanınan Jennifer Lopez, düğünden sadece iki gün sonra dans stüdyosuna giderken görüntülendi.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck 20 yıl sonra evlendi, işte beklenen düğünden detaylar İlginizi Çekebilir Jennifer Lopez ve Ben Affleck 20 yıl sonra evlendi, işte beklenen düğünden detaylar Jennifer Lopez'den samimi itiraf: 'Gösteriyi Shakira ile paylaşmak dünyanın en kötü fikriydi' İlginizi Çekebilir Jennifer Lopez'den samimi itiraf: 'Gösteriyi Shakira ile paylaşmak dünyanın en kötü fikriydi' Jennifer Lopez'in eski eşi Marc Anthony nişanlandı İlginizi Çekebilir Jennifer Lopez'in eski eşi Marc Anthony nişanlandı
Loading...