Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İki Yabancı 8. bölüm fragmanı izle (16 Şubat)
İki Yabancı 8. bölüm fragmanı izle (16 Şubat)
İki Yabancı 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı yeni bölümde Yas’ın suçlu olduğunu öğrenen Kumud, Saras’ın bedel ödemesine razı olmuyor.
Magazin 16 Şubat 2017 - 09:16

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi İki Yabancı 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı yeni bölümde Kumud, Yas'ın suçlu olduğunu öğrenir ve daha fazla Saras'ın bedel ödemesine razı olmaz. Bunun için Yas'ı takip eder.

Başkasının yaptığı hata için gece gündüz çalışan Saras'a, Kumud da destek olur. Çömlek yaparken iyice yakınlaşan Saras ve Kumud'un arasında bir çekim başlar. Ancak Saras'ın, Yas'ın suçlu olduğu gerçeğini ağzından kaçırması ile her şey değişir. Vidya, yengesine verdiği söz yüzünden sessiz kalırken Kumud duruma müdahale eder. Saras'ın suçsuz olduğuna inanan İlan ise onu affeder ve inek almasına izin verir. Saras tam hatasını ödemişken üvey annesi onu bitirmek için elinden geleni yapar. Saras'ın başına gelenleri öğrenen Guman, onun ineği öldürdüğünü polise ihbar eder.