Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İki yarışmacının ailesi Dominik’e geliyor! Survivor son bölümde sembol oyununu kim kazandı?
İki yarışmacının ailesi Dominik’e geliyor! Survivor son bölümde sembol oyununu kim kazandı?
Survivor 2018'de yarışmacıların da deyimi ile ikinci dönem başladı. İki günlük birleşme partisi ile eğlenen ve dinlenen yarışmacılar yeniden adalarına döndü. Son bölümde bir ödül oyunu oynandı, sembol oyununun ise finali yapıldı. Sembol oyununda erkeklerde Adem-Hilmi Cem ikilisi, kadınlarda Damla-Yağmur ikilisi yarıştı. Kıran kırana geçen yarışmalarda büyük ödülün sahipleri belli oldu. Peki sembol oyununu kim kazandı? Hangi yarışmacıların ailesi Dominik'e gelecek? İşte Survivor son bölüm özeti...
Magazin 15 Mayıs 2018 - 00:15

Survivor başladığından beri böyle nefes kesen bir yarış daha görmedi. Üç yadır oynanan sembol oyununun finalistleri yarıştı. Sembolü kazananların ailesi Dominik’e gelmek üzere yola çıktı. Birleşme partisinin ardından adalarına dönen yarışmacılar adaya ayak uydurmakta zorlandı. Muhteşem bir ödül için yarışan takımlar şaşırttı. Oyun 5-0’dan 7-10’a döndü. İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

Birleşme partisinin etkisinden kurtulamayan yarışmacılar itiraf etti, “bal kabağına dönüştük”. Ünlüler takımında sakatlığı nedeniyle elenen Berna Canbeldek arkadaşlarını ziyaret etti.

Ümit’den Berna’ya: Sen gittikten sonra nazara geldik, patladık.

Berna: Benim için büyük ödüle gidin. Dile getirmeseniz bile umarım oyun sırasında aklınızdan geçsin.

Turabi: Çok üzüldüm gittiğine. Sohbet edebileceğim biriydi. Talihsiz bir kaza geçirdi. Kötü oldum. Keşke iyileşti ve devam edebiliyor deselerdi.

Nagihan: Hiç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. Aylardır bu günün geçmesini bekliyordum. Arkadaşlarım da sağolsunlar destek oldular.

Hakan: Partide Turabi ile iki günlüğüne ateşkes imzaladık.

Oyun sırasında Nagihan ile Anıl arasında tansiyon yükseldi, o anlar kameralara böyle yansıdı.

 

Acun: Birleşme partisi bitti gerçeklerle yüzleşme zamanı geldi. En zorlar size nasip oldu bazı ödüller de size nasip olacak. Dünyanın hiç görmediği ödüller sizin olacak. Arkadaşlara ödüle geliyorum hazır mısınız? Pide, lahmacun, mantı, tavuklu pilav, kuru fasulye ve kola. Hepsinden tadabileceksiniz.

Ünlüler: 7 Gönüllüler: 10

Acun: 5-0’dan 10-7 muhteşem bir geri dönüş. Mükemmel bir performans.

Ödül oyununda Adem’in Gönüllüler bench’ine geçmesi tartışmalara sebep oldu. Adem ve Hakan tartışmasının ardından Acun Ilıcalı, Adem’i uyardı.

 

Damla: Birleşme partisinden sonra hayatımızı özlemiş durumdayız. Survivor hayatına yeniden adapte olmamız gerekiyordu. Herkes yorgundu. Ama sonra arkadaşlar kendimize gelelim dedik. Ödülü kazandığımız için mutluyum.

Hilmi Cem: Sinirimi bozan her şeye itiraz ediyorlar. Kaybettinse efendi bir şekilde otur. Kazansa da kaybetse de itiraz ediyor. İkimizin arkadaşlık ilişkisi (Murat) Adem, Ümit hepsinden önce gelir. Ufak bir şeyden nem kapıyorlar. Kim şampiyon olur, kim kaybeder belli olmaz. Zorlu bir mücadelenin içindeyiz sırt sırta verdik. Buradaki herkesten önce gelen Murat Ceylandır.

Sema: Niye böyle oldu 5-0’dan?

Ümit: İyi bir birlik gösteriyorlar. Biz de birlik olmaya çalışalım.

Merve: Bir kişi hiçbir şeye karışmayınca etkileniyoruz. 5-0 öndeydik bir anda yetiştiler bize. Turabi’nin bizden uzak durması takımdaki herkesi etkiliyor olmalı.

SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Acun Ilıcalı: Sembol oyununun büyük finaline hoşgeldiniz. Dört aday var. Bu adaylardan ikisinin ailesi gelecek. Kazanan yarışmacıların aileleri direk havaalanına gidecek. Dört adayımızı hatırlayalım. Adem ve Hilmi Cem. Kadınlarda Damla ve Yağmur.

Adem’in 7, Hilmi Cem’in 5, Damla’nın 7, Yağmur’un 5 hakkı var. Rakibini sıfıra düşüren ödülü kazanmış olacak.

Kadınlarda DAMLA kazandı, aile ödülünün sahibi oldu, Yağmur gözyaşlarına engel olamadı.

Erkeklerde ADEM kazandı, ailesi Dominik’e gelecek.