Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Reese Witherspoon ve kızı Ava görenleri şaşırttı
Reese Witherspoon ve kızı Ava görenleri şaşırttı
Annesi ünlü oyuncu Reese Witherspoon ile bir dizinin galasına katılan Ava Phillippe, gecenin en çok konuşulan ismi oldu. Annesine ikiz kadar benzemesiyle ilgi odağı olan Ava ise bu durumdan oldukça keyif almışa benziyor.
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 10 Şubat 2017 - 14:00

Geçtiğimiz gece bir galaya katılan Hollywood’un altın kızı, hatta en sevimlisi Reese Witherspoon ve kızı Ava Phillippe bir anda tüm flaşların patlamasına neden oldu. 47 yaşındaki oyuncu ve 17 yaşındaki kızını görenler gözlerine inanamadı.
Anne kızın arasındaki benzerlik karşısında “İkiz misiniz?” diye espri yapılsa da gerçekten de bu benzerlik şaşkınlık verecek düzeydeydi.
instagramReese Witherspoon da bu benzerliğin farkında olacak ki Instagram’da birbirlerine baktıkları bir fotoğraf paylaştı. “Aynada kendinize mi bakıyorsunuz?”, “Aman Tanrım bu inanılmaz” gibi yorum yapan hayranları bile benzerliğin bu boyutta olduğuna inanamadı.
web1Kırmızı halı şıklığıyla da adından söz ettiren genç kız, şu an bir projede yer almıyor ama üzerindeki ilgi böyle giderse yakında bir filmde görürsek şaşırmayın!
web2

Son güncelleme: 14:16 - 10.02.2017