Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İkizler Memo Can yeni bölüm neden yok? İkizler Memo Can 11. bölüm ne zaman?
İkizler Memo Can yeni bölüm neden yok? İkizler Memo Can 11. bölüm ne zaman?
İkizler Memo Can'ın yeni bölümünde neler olacağını merakla bekleyen izleyicileri bugün üzecek bir sürpriz bekliyor. İkizler Memo Can'ın yeni bölümü Kanal D yayın akışında yer almıyor. Yeni yıl sebebiyle tatile giren diziler ekranlara ara verdi. Peki İkizler Memo Can 11. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 5 Ocak 2019 - 14:22

İkizler Memo Can dizisi yeni sezonda aile komedisi olarak ekranlarda yerini aldı. İkizler Memo Can’ın yeni bölümününün bugün yayın akışında görülmemesi nedeniyle, dizinin izleyicileri İkizler Memo Can 11. yeni bölüm ne zaman sorusunu sormaya başladı.

İKİZLER MEMO CAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Ocak ayının gelmesi ile yeni yıl tatiline giren İkizler Memo Can dizisi beklentilere göre 2 hafta kadar yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümünün Ocak ayının 3. haftası başlaması bekleniyor.

memo-can

İKİZLER MEMO CAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla Memo’nun hayatı bir anda değişiyor. Annesinden ayrılmak zorunda kalan Memo artık malikanede yaşamaya başlıyor. Ancak Memo’nun bu yeni hayata alışması hiç de kolay olmuyor. Öte yandan Melek ise oğlunun yokluğunu hiç bir şeyle dolduramıyor. Onur, çocuklarıyla birlikte kalmaya başlıyor. Ancak tüm bu durumları uzaktan izleyen Sibel yine boş drumuyor ve intikam planlarına bir yenisini daha ekliyor. Ancak bu defa çok ileriye gidiyor! Memo, Can ve Onur hayati bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Peki onları bu durumdan kim kurtaracak?

OSMAN BAŞINA BELALAR AÇIYOR

Mahmut, Osman'ı evde yemek yapıp mahallede satması için yönlendirir. Her yere organik yemek afişleri astırır. Büyük ümitlerle başladığı bu iş ise Osman'ın başına yine belalar açar.