Game of Thrones hangi kanaldan, nasıl izlenir? 2019 GoT yeni sezon ilk bölüm altyazılı nereden izlenir?

Heyecanla beklenen Game of Thrones yeni sezon ilk bölüm 15 Nisan 2019 yani bugünden itibaren yayında. Dizinin milyonlarca takipçisi Game of Thrones nereden nasıl izlenir merak ediliyor. İşte Game of Thrones'un yayınlandığı kanal ve altyazılı izleme yolları...

Game of Thrones hangi kanaldan, nasıl izlenir? 2019 GoT yeni sezon ilk bölüm altyazılı nereden izlenir?

Game of Thrones’da 7 sezondur beklenen kış geliyor. İlk bölüm yayınlandı ve heyecanla bekleyen milyonlar ekran başına koştu. HBO tarafından yayınlanan Game of Thrones’un yayın hakları ülkemizde Digiturk’te. Game of Thrones’u nereden nasıl izlerim merak edenler 15 Nisan 2019’dan itibaren Digiturk’ten izleyebilirler.

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones'un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thron'un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLE

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika’da 14 Nisan’da yayınlanan dizi Türkiye saati ile 14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece, sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı 15 Nisan akşamı olacak.

GAME OF THRONES YENİ BÖLÜM TARİHLERİ 

Game of Thrones'un 8. sezon bölüm tarihleri ve süreleri şöyle olacak:

1. Bölümü 14 Nisan’da yayınlanacak ve 54 dakikadan oluşacak

2. Bölümü 21 Nisan’da yayınlanacak ve 58 dakikadan oluşacak

3. Bölümü 28 Nisan’da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikadan oluşacak

4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

NOT: Türkiye'de dizinin bölümleri yayınlandığı günden bir sonraki saat 04:00'dan itibaren Digiturk'ten altyazılı izlenebilecek.