Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da dün akşam kim elendi? Hakan mı, Damla mı, Cumali mi gitti? İşte elenen isim…
Survivor’da dün akşam kim elendi? Hakan mı, Damla mı, Cumali mi gitti? İşte elenen isim…
Survivor 2018'in en kritik eleme gecesi son buldu. İki yakın arkadaş Hakan ve Cumali'yi eleme adayı olarak çıkaran takım üçüncü aday olarak SMS potansiyeli yüksek olan Damla'yı çıkarmıştı. ,Survivor'da elenen isim belli oldu ve üç adaydan adaya veda eden isim Cumali oldu. Dün ekranları başında Survivor'ı izleyenler Cumali hakkındaki detayları merak ederken, Survivor'ın son bölümünü kaçıranlar ise "Survivor'dan kim elendi?" sorusunu merak etmeye başladı...
Magazin 17 Nisan 2018 - 08:08

Çok kez eleme adayları arasına giren ancak elenmekten kurtulan Cumali bu sefer başaramadı. Survivor’da adaya veda eden isim Cumali oldu ve Acun Ilıcalı’nın ‘Sen ilk ve sonuncusun’ diyerek adaya kabul ettiği Cumali adadan ayrılmış oldu. Survivor eleme gecesinde yaşanan heyecan dolu anları kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler merakla Survivor konusunda araştırmalar yapıyor işte gecenin detayları…

SURVIVOR ELEME GECESİNDE NELER YAŞANDI?

Survivor adasının dikkat çeken isimlerinden olan ve Survivor’a dahil olmak için ilginç bir yöntem uygulayan Cumali Survivor’a veda etti. Dün ekranları başında Survivor’ı izleyenler Cumali hakkındaki detayları merak ederken, Survivor’ın son bölümünü kaçıranlar ise “Survivor’dan kim elendi?” sorusunu merak etmeye başladı…

Acun: Üç aday var. Daha az oy alan veda edecek. İlk önce Cumali çıkmıştı. İkinci aday Hilmi tarafından söylendi Hakan. Üçüncü oylamadan Damla çıktı. Noterden sonuçları aldık.

Damla: Şimdi biraz stresliyim. Fazlası ile oyun kaybettik. Mutsuzum ama şuanda sadece merakla sonucu bekliyorum umarım kalmaya devam ederim.

Hakan: Konseyde aday olmak kolay bir şey değil. Benim için ilk değil 5-6 kez potalar yaşadım. Şuan yine heyecanlıyım. Sanki 10 dakika sonra gidecek gibi hissediyorum. Burada çok güzel bir hayat var zor da olsa. Tabi halkın takdiri.

Cumali: En büyük hayalim buraya gelmekti. Çok teşekkür ederim. Burada yarışmak çok güzel. Yeni arkadaşlıklar edindim. Çok iyi dostluklar edindim. 4. kez adayım gitsem çok üzülürüm. Burayı benimsedim. İlk önce takdir Allah'ın sonra halkın. Gidersem elbette üzülürüm kalırsam en iyi şekilde mücadele ederim.

Acun: Ümit Karan yakın zamanda aramıza katılacak. Haftanın en iyi performanslarının ödülü: Multivitamin ve mineraller içeren enerji veren ballı krokanlı kek ve portakal suyu. Erkeklerde en iyi performans: Turabi, Adem. Kadınlarda en iyi performans: Damla, Sahra.

Survivor'a veda eden isim: CUMALİ

CUMALİ İÇİN HOPARLÖRLERLE OY İSTENMİŞTİ

Acun Ilıcalı'nın ‘Sen ilk ve sonuncusun' diyerek adaya kabul ettiği Cumali başarılı grafiğiyle şimdilik adada kalmayı başarırken, memleketi Iğdır'da ilginç bir olay gerçekleşti. Belediye hoparlörlerinden yapılan anonsta halktan Cumali için oy istendi ve o anlar da bir sosyal medya kullanıcısı tarafından kayıt altına alındı.

1500 KM YOL YÜRÜMÜŞTÜ

Survivor adasından şampiyon olarak ayrılmak isteyen isimler varını yoğunu ortaya koyarken son dönem hakkında en çok haber yapılan yarışmacılardan biri de Cumali Akgül oldu. Özellikle son haftalarda Nagihan ile girdiği tartışmalarla haber olan Cumali yarışmada adı açıklanan ilk isim olmuştu. Survivor'da yer alabilmek için Iğdır'dan İstanbul'a yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show'a katıldı ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor'a kabul edildi, Akgül, yarışmacı olabilmek için 50 günde 1500 km yol yürüdü.

Son güncelleme: 10:34 - 17.04.2018