Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlker Kaleli ve Neslihan Atagül aynı projede
İlker Kaleli ve Neslihan Atagül aynı projede
İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün başrolünü paylaştığı Dip, Mart ayında Türkiye'nin yeni nesil online televizyonu puhutv'de izleyicisiyle buluşacak.
Magazin 19 Şubat 2018 - 22:05

İlker Kaleli ve Neslihan Atagül'ü bir araya getiren ‘Dip’; konusu ve oyuncu kadrosuyla merak uyandırdı. Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan dizi, İstanbul emniyetiyle ortak çalışan bir intihar ara bulucusu psikiyatrist olan Sahir ile gizemli bir bilim kadını olan Bilge’nin hikâyesini anlatıyor.

BÜYÜK BİR SAVAŞIN EŞİĞİNDE

İstanbul emniyetine bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri ikna etmekle görevli olan İlker Kaleli’nin canlandırdığı Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Neslihan Atagül'ün canlandırdığı Bilge'yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge'yle tanıştığı andan itibaren Sahir'in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır.

İlker Kaleli son olarak Poyraz Karayel’de, şu sıralar eşi Kadir Doğulu’dan ayrılacağına yönelik haberlerle gündeme gelen Neslihan Atagül ise Kara Sevda dizisiyle seyirciyle buluşmuştu.

poyrazkarayelmoblkara-sevda