Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İnsanlık Suçu 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İnsanlık Suçu ilk bölüm izle
İnsanlık Suçu 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İnsanlık Suçu ilk bölüm izle
Kanal D ekranlarında yeni başlayan İnsanlık Suçu dizisinin ikinci yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Deniz Uğur ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı dizinin reytingleri merak ediliyor. İşte İnsanlık Suçu yeni bölüm fragmanı...
Magazin 31 Mart 2018 - 22:53

İnsanlık Suçu 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Cemal Gökdemir, Gökdemir Ailesi ile karşı karşıya geliyor! Cemal, acılarla dolu geçmişinin intikamını almak için harekete geçiyor. İşte yeni dizi İnsanlık Suçu’ndan yeni fragman…

İNSANLIK SUÇU YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Gökdemir Ailesi’ne yaptığı baskın sonrası herkesi karşısına alan Cemal’in yeni planı ne olacak? Gökdemir Ailesi, bir anda karşılarına çıkan Cemal’e karşı nasıl bir hamle yapacak? Sami ile Cemal’in birlikte hareket etmeleri nasıl sonuçlanacak?

İnsanlık Suçu, heyecan dolu yeni bölümüyle 7 Nisan Cumartesi 20.00’de Kanal D’de.

İNSANLIK SUÇU İLK BÖLÜM

İNSANLIK SUÇU DİZİSİNİN HİKAYESİ

Adana'nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Hep bir çıkış yolu arayan Cemal'in çaresizliği ağır hasta babasının ölümüyle daha da büyümüştür. Bu acı olayın hayatını kökünden değiştireceğinin ise henüz farkında değildir. Babası son nefesini vermeden önce Cemal'e İstanbul'da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Varlıklı bir akrabası olduğunu öğrenmek sefalet içinde büyüyen Cemal'i derinden sarsar.

gizem-karaca

Ülkenin sayılı iş adamlarından olan amcası Sami Gökdemir'in ortaya çıkıp, yeğenine sahip oldukları zenginlikten pay vaat etmesiyle Cemal'in aklı iyice karışır. Annesi Hülya, yılların verdiği husumet ve geçmişin kapanmayan yaraları nedeniyle oğlunu Sami'den ve çevresinden uzak tutmak ister. Ancak Cemal'in yaşamı çoktan geri dönülmez bir yola girmiştir.

kaan-yildirim

Annesinin tüm engel olma çabalarına rağmen kaderinden kaçamayan Cemal, amcasının teklifini kabul etmeye mecbur kalacaktır. İstanbul'da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal, Gökdemir ailesine kendini kabul ettirmeye çabalarken kuzeniyle nişanlı olan Suna'ya âşık olmaktan da kendini alıkoyamayacak ve kendini bambaşka hayallere kaptıracaktır.

insanlik-sucu

Ne var ki peşini bırakmayan günahları onun umutlarını kısa sürede paramparça etmeye yetecektir. Cemal'in önünde artık sonu belirsiz, çetin bir yolculuk başlamıştır.

deniz-ugur