Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İnsanlık Suçu 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İnsanlık Suçu 2. son bölüm izle
İnsanlık Suçu 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İnsanlık Suçu 2. son bölüm izle
İnsanlık Suçu, Kanal D'nin yeni dizilerinden...İnsanlık Suçu'nun ikinci bölümünde Cemal, amcasından bir şans daha istiyor. İnsanlık Suçu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 7 Nisan 2018 - 23:52

İnsanlık Suçu dizisinin son bölümünde; gözaltına alınan Cemal, sorgu boyunca metanetini korumaya çalışsa da sorguda komiserin, en yakın arkadaşı Selim ile ilgili söyledikleri kafasını karıştırır. İnsanlık Suçu 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

İNSANLIK SUÇU YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Cemal, kardeşinin ortaya çıktığını ve bir bebeği olduğunu öğreniyor!

Cemal en yakın arkadaşı Selim tarafından ihanete mi uğruyor! Selim’in planı ne?

Sami, Hülya’yı ziyarete gidiyor. Bu ziyareti öğrenen Emel ise deliye dönüyor ve Sami’yi kendisini boşamakla tehdit ediyor.

Esra’nın geri döndüğünü öğrenen Cemal, annesinin söyledikleri karşısında şaşkına dönüyor ve kardeşi ile yüzleşiyor!

İnsanlık Suçu, heyecan dolu yeni bölümüyle 14 Nisan Cumartesi 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Cemal, tam olarak suçsuzluğunu ispat edemez. Ancak delil yetersizliğinden serbest kalır. Tam işleri yoluna koyduğunu düşünürken amcasının artık onunla görüşmek istemediğini öğrenir.

Bu sırada Adana'da da hiç beklenmedik gelişmeler yaşanır. Cemal'in kardeşi Esra annesinin evine geri döner. Ancak bu dönüş yeni sıkıntıların başlangıcı olacaktır.

insanlik-sucu

Diğer tarafta Suna, Gökhan'ın ihanetiyle yüzleşmeye karar verir. Bu durum Suna ile ilgili hiç bilinmeyen sırları da gün yüzüne çıkaracaktır. Gökdemir Malikânesi'ne gelen Cemal, amcasından bir şans daha isterken, aldatılmanın acısını çeken Suna, Sami ve Emel'in önünde Gökhan'la hesaplaşmak için fırsat kollamaktadır. Aniden gelişecek olaylar başta Cemal ve Suna olmak üzere herkesin hayatını bir kez daha değiştirecektir.

İNSANLIK SUÇU SON BÖLÜM

Son güncelleme: 23:54 - 07.04.2018