Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İnsanlık Suçu 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İnsanlık Suçu 5. son bölüm izle
İnsanlık Suçu 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İnsanlık Suçu 5. son bölüm izle
İnsanlık Suçu, Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden biri.... Son bölümde Sami’nin oğlu olduğunu kabullenemeyen Cemal, aksini ispat etmek için annesiyle konuşuyor. Başrollerinde Kaan Yıldırım, gizem Karaca, Ahmet Mümtaz Taylan ve Deniz Uğur'un yer aldığı dizide Cemal ile Sami'nin hikayesi dizi severleri ekrana bağlıyor. İnsanlık Suçu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Magazin 28 Nisan 2018 - 22:59

İnsanlık Suçu dizisinin son bölümünde; Sami'nin oğlu olduğunu kabullenemeyen Cemal, aksini ispat etmek için annesiyle konuşur ancak istediği cevabı alamaz. Bu gerçekle yüzleşmek de annesini affetmek de Cemal için hiç kolay olmayacaktır. Dizi severler merak ediyor: İnsanlık Suçu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

İNSANLIK SUÇU YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Annesi başta olmak üzere herkese karşı öfkelidir ve tutunacak bir dal arar. O anda Suna'ya çok ihtiyacı vardır. Suna ise Cemal ve Gökhan'ın kardeş olduğunu öğrenmenin şokunu yaşamaktadır. Cemal onun için artık imkânsızdır.

Cemal, babasının İstanbul'da 25 yıl önce kurduğu atölyeyi keşfettiğinde kendini uzun zamandır ilk defa bir yere ait hisseder. Artık nereden başlayacağını biliyordur. Ancak yine karşısında Sami'yi bulur. Bu mekânın onun için de vazgeçilmez bir anlamı vardır. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Cemal bir babaannesi olduğunu öğrenir. Bu durum Cemal'in planlarını yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır.

İNSANLIK SUÇU FRAGMAN

İNSANLIK SUÇU SON BÖLÜM

Son güncelleme: 22:01 - 02.05.2018