Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İnsanlık Suçu dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var?
İnsanlık Suçu dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var?
İnsanlık Suçu, yakında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. İnsanlık suçu dizisinden fragman yayınlandı. Dizi severler İnsanlık Suçu dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? diye merak ediyor. İşte yeni dizi İnsanlık Suçu ile ilgili bilinmesi gerekenler...
Magazin 17 Şubat 2018 - 20:45

Dizi tutkunlarına iyi haber! Kanal D’de yakında başlayacak İnsanlık Suçu dizisinin yapımını Pastel Film üstleniyor, başrollerde Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Deniz Uğur, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan ve Ahmet Mümtaz Taylan yer alıyor dizinin senaryosunu Can Sinan kaleme alırken, yönetmenliğini ise Barış Yöş üstleniyor.

İNSANLIK SUÇU KONUSU NE?

Adana'da yaşayan fakir ve hırslı bir genç olan Cemal'in, para ve güç için neleri feda edebileceğinin hikayesinin anlatıldığı dizi “İnsanlık Suçu”nun genel hikayesi ve künyesi şöyle;

Adana'nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Hep bir çıkış yolu arayan Cemal'in çaresizliği ağır hasta babasının ölümüyle daha da büyümüştür. Bu acı olayın hayatını kökünden değiştireceğinin ise henüz farkında değildir. Babası son nefesini vermeden önce Cemal'e İstanbul'da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Varlıklı bir akrabası olduğunu öğrenmek sefalet içinde büyüyen Cemal'i derinden sarsar.

 

Ülkenin sayılı iş adamlarından olan amcası Sami Gökdemir'in ortaya çıkıp, yeğenine sahip oldukları zenginlikten pay vaat etmesiyle Cemal'in aklı iyice karışır. Annesi Hülya, yılların verdiği husumet ve geçmişin kapanmayan yaraları nedeniyle oğlunu Sami'den ve çevresinden uzak tutmak ister. Ancak Cemal'in yaşamı çoktan geri dönülmez bir yola girmiştir.

 

Annesinin tüm engel olma çabalarına rağmen kaderinden kaçamayan Cemal, amcasının teklifini kabul etmeye mecbur kalacaktır. İstanbul'da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal, Gökdemir ailesine kendini kabul ettirmeye çabalarken kuzeniyle nişanlı olan Suna'ya âşık olmaktan da kendini alıkoyamayacak ve kendini bambaşka hayallere kaptıracaktır. Ne var ki peşini bırakmayan günahları onun umutlarını kısa sürede paramparça etmeye yetecektir. Cemal'in önünde artık sonu belirsiz, çetin bir yolculuk başlamıştır.

Yapım : Pastel Film

Yapımcı : Yaşar İrvül – Efe İrvül

Yönetmen  : Barış Yöş

Senaryo : Can Sinan

Müzik : Yıldıray Gürgen

Sanat Yönetmeni : Dilek Yelence

Görüntü Yönetmeni  : Ali Aslan

Cast direktörü  : Yelda Gürkan