Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İntikam duası! Diriliş Ertuğrul 147. yeni bölüm fragmanı yayınlandı…
Diriliş Ertuğrul 147. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey kaçılırılıyor ve ettiği intikam duası dikkat çekiyor. Diriliş Ertuğrul 146. son bölümde; Ertuğrul Bey, tuzağa düşürdüğü Alıncak ve Dragos'u yakalamış, Alıncak'ı öldürüp Dragos'u ise idam etmek için Macellum'a çıkartmıştı. Dragos'un adamı komutan Branas'la Dragos'u idamdan kurtarmak için plan yapan Beybolat, son anda kimliğinin açığa çıkmaması için plana uymamış ve Ertuğrul'un Alpleriyle birlikte Dragos'un askerlerine saldırmıştı. İşte son bölüme dair detaylar...
Magazin 6 Mayıs 2019 - 09:19

Diriliş Ertuğrul fragmanı yayınlandı ve aksiyon dolu gelişmeler dikkat çekti. Diriliş Ertuğrul dizisinin 146. son bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hande Soral ve İlker Aksum yer alıyor. Dizi severler yeni bölüm fragmanında neler olacağını merak ediyor. Diriliş Ertuğrul 147. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Ertuğrul Bey’in ettiği intikam yemini dikkat çekti.

KAYI OBASINDA İŞLER KARIŞIYOR

Branas saldırdığında Ertuğrul Bey’in elinden kurtularak Ertuğrul beye saldıran Dragos, bu duruma önceden hazırlı olan Ertuğrul Bey tarafından Söğüt meydanında öldürülmüştü.

Pişmanlık ateşiyle yanan ve Ertuğrul Bey’den af dilemek için Söğüt’e gelen Bamsı, Gündüz’ü sıkıştıran Dragos’un adamlarına Pusatsız karşı koyarak Gündüz’ü kurtarmış ve ağır yaralanmıştı. Obada tedavisi yapılan Bamsı nedamet getirip Ertuğrul Bey’den özür dilemişti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 146. SON BÖLÜM İZLE

Ağabeyi Beybolat hakkında kuşkuları artan İlbilge, Ertuğrul Bey’in kurduğu oyuna destek vererek ağabeyini tuzağa düşürür. Bu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı nasıl bir son bekliyor? Ağabeyinin Albastı kimliğini öğrenen İlbilge’nin tavrı ne olacak?

Halep’te yurt tutarak kardeşi Ertuğrul ile birlikte Bizans sınırına gelmeyen Gündoğdu yıllar sonra Söğüt’e geliyor. Gündoğdu’nun Kayı obasına gelişi neleri değiştirecek? İki kardeşi Moğollara karşı girişilecek cenk yolunda ne gibi tehlikeler bekliyor?

Son güncelleme: 09:27 - 06.05.2019