Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İntikamın Bedeli filminin konusu: İntikamın Bedeli filminin oyuncu kadrosunda kimler var?
İntikamın Bedeli filminin konusu: İntikamın Bedeli filminin oyuncu kadrosunda kimler var?
İntikamın Bedeli filminin başrollerinde; Nicolas Cage, January Jones ve Guy Pearce yer alıyor. Aksiyon dolu filmi Roger Donaldson yönetiyor. Çekimler New Orleans'ta gerçekleşti. İşte film hakkında merak edilen ayrıntılar...
Magazin 13 Temmuz 2019 - 20:44

Aksiyon ve gerilim filmleriyle tanınan yönetmen Roger Donaldson’ın son işi olan yapımın senaryosunda Robert Tannen’ın imzası var. Başrolleri ise Nicolas Cage, January Jones ve Guy Pearce paylaşıyor.

İNTİKAMIN BEDELİ FİLMİNİN KONUSU

Will Gerard (Nicolas Cage) kendini gerçekleştirmiş bir Amerikan rüyası gibidir. Mesleğini çok seven Will okulunda oldukça başarılı bir İngilizce öğretmenidir. Mutlu bir evlilik süürdürdüğü güzel eşi Laura (January Jones) ise saygın bir müzisyendir. Yaşamları konserler, mangal partileri hatta satranç turnuvalarıyla geçmektedir. Fakat bu mutluluk tablosu bir gece yaşadıkları korkunç bir olay sonrası yerle bir olur.

Laura prova çıkışı cinsel saldırıya uğrar ve çok ağır yaralanır. Hastane içinde eşi için koştururken Will'in yanına hoş görünümlü bir adam (Guy Pearce) yaklaşır. Adam sistem olağan işleyişini ve mahkemelerde yıpranmak yerine kendi adaletini sağlaması için Will’e yardım edebileceğini söyler. Çok kısa sürede karar veren Will teklifi kabul eder ve kendisini yasa dışı yollarla düzeni sağlamaya çalışan bir yeraltı örgütünün içinde buluverir.