İpek Acar kimdir, kaç yaşında? Sevgilisi Alper Kömürcü hakkında merak edilenler…

İpek Acar'ı Türkiye Kayahan ile olan evliliği ile tanındı. Başlarda eleştiri yağmuruna tutulan bu evlilik sade ve dengeli devam ederek örnek haline geldi. İpek Acar Kayahan'ın son anına kadar da yanındaydı. Peki İpek Acar kimdir? Alper Kömürcü ile nişanlandığı yönünde haberler var. Alper Kömürcü kimdir? İşte tüm detaylar...

İpek Acar kimdir, kaç yaşında? Sevgilisi Alper Kömürcü hakkında merak edilenler…

İpek Acar Kayahan ile 22 yıllık evliliği sonrası yeniden nişanlandı. İpek Acar’ın daha önce aşk haberleri çıkan Alper Kömürcü ile yüzük taktığı konuşuluyor. İşte İpek Acar’ın magazin dünyasına konu olan hayatı ve dünden bugüne yaşananlar…

İpek Acar kimdir? Kayahan ile evliliği…

Kayahan'ın ilk olarak solisti ve sonra eşi olarak tanınan İpek Acar 1976 doğumlu ve Kadıköy Anadolu lisesi mezunu.

Kayahan 3. evliliğini 1999 yılında vokalisti İpek Tüter(d.1976) ile yaptı. Bu evlilik aralarındaki yaş farkı nedeniyle o dönem hayli ses getirmişti. Kayahan 1949 doğumluydu eşi İpek ise 1976 yılında dünyaya gözlerini açmıştı. Kayahan ‘ın son eşi İpek ile kızı Beste arasında sadece bir kaç yaş fark vardı. Ancak İpek Tüter ‘in ailesi bu yaş sorununu hiç mesele yapmadı. Çift 1999 yılında Kayahan’ın Gömeç ‘te yaptırıp adını ‘Gönül Köşküm’ koyduğu evde evlendi.

Kanser tedavisi gören Kayahan Açar, Şubat 2015'teki son konserinde Beşiktaş'ta binlerce kişiye şarkılarını söylemiş ve kısa süre sonra hayata veda etmişti.

Kanser tedavisi gören Kayahan Açar, Şubat 2015’teki son konserinde Beşiktaş’ta binlerce kişiye şarkılarını söylemiş ve kısa süre sonra hayata veda etmişti.

Kayahan ile mutlu süren evliliğini bir evlat sahibi olarak taçlandırmak isteyen İpek Açar, Aslı Gönül isimli bir kız çocuk dünyaya getiriyor.

İpek Açar ve Kayahan’ın, kısa sürede biter gözü ile bakılan evlilikleri tam 22 yıl sürüyor. Sade ve dengeli evlilikleri ile örnek olan çift, evlendikleri dönemde kısa sürede ayrılık beklentisi olanların iddialarını yalan çıkarıyor.

Alper Kömürcü kimdir? İşte merak edilenler…

Alper Kömürcü 1980 yılında Ankara’da doğdu. 1991 yılında Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü’nü kazandı. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’ne burslu olarak kabul edildi.

ipek-acar

Alper Kömürcü, 2005 yılında Emrehan Halıcı’nın kurmuş olduğu Halıcı Bilişim Şirketi’nin düzenlediği “Bilgisayarla Beste Yarışması”nda Mongol Çocuk ve Özgürlük eseriyle Türkiye 1.liği kazandı. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yüksek lisans programını kazandı ve eğitimini tamamladı. Müzik sektörünün önde gelen prodüktörlerinden İskender Paydaş’ın ve Cihan Sezer’in asistanlığını yaptı. Birçok albümde besteci, söz yazarı ve aranjör olarak yer aldı. Show Tv ve Plato Yapım’ın ortak projesi M.U.C.K. dizisinin müzik direktörlüğünü yaptı. 2011 yılında 19. Altın Güvercin Beste Yarışması’nda En İyi Beste ve En İyi Aranjör ödüllerini kazandı. 2014’ün Mart ayında ilk solo albümü MAT’ı çıkarttı.

YılAlbüm/SanatçıÇalışma

2009Herşeye Rağmen / Neslihan DemirtaşMüzik direktörü, aranjör

2009Biz Ayrıldık / ÖzgünBesteci, Söz yazarı, Aranjör

2012Aşk’a Dair / AlpayAranjör, Besteci

2012Konu Senden Açılınca / ÖzgünAranjör

2012Oysa Sen / Nedim ZeperAranjör

2012Benimle Yan / Guntac OzdemirAranjör