Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İpek Tanrıyar’ın kadehli paylaşımı
İpek Tanrıyar’ın kadehli paylaşımı
'Muhteşem Yüzyıl' temalı kınası ile uzun süre magazin gündeminde kendisine yer bulan eski manken İpek Tanrıyar, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile takipçilerinin eleştirisini aldı.
Magazin 5 Aralık 2019 - 08:15

Bir ay önce telefonla bağlandığı 2. Sayfa programında hamile olduğunu duyuran oyuncu ve sunucu İpek Tanrıyar, son paylaşımıyla tepki çekti. Geçtiğimiz günlerde oto hırsızlık şebekesiyle bağlantısı olduğu gerekçesiyle kocası gözaltına alınan Tanrıyar, dün akşam elinde kadehle göründüğü bir fotoğraf paylaştı.

İpek Tanrıyar, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımla takipçilerini ikiye böldü. Elindeki kadeh fotoğrafı ve üzerine düştüğü: “Ağaç yaşken eğilir baby” yazısı ile dikkat çeken Tanrıyar bu karesi üzerinden çok sayıda yorum aldı. İpek Tanrıyar'a bazı takipçileri ‘Kadehteki şarap mı? Bebeğe zararlı değil mi?’ diye sordu.

Tanrıyar, müjdeli haberi şu sözlerle duyurmuştu: “6 haftalık hamileyim. Murat’la ben. Biz biraz plan program yapıp ilerlemeyi düşünüyorduk. Her şey tesadüfi gelişti. Ben geçtiğimiz hafta tiyatro oyununa girmeden önce arkadaşlarımla konuşurken onlara ‘Geciktim’ dedim onlar da ‘Hemen test yap’ dediler. Test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim.”

İŞTE TANRIYAR’IN PAYLAŞIMINA GELEN TEPKİLERDEN BAZILARI

Son güncelleme: 09:52 - 05.12.2019