İrem Akın kimdir? Survivor İrem Akın kaç yaşında?

Survivor 2020'nin yeni yarışmacılarından İrem Akın'ın hayatı merak ediliyor. Ünlüler takımına katılan yarışmacı İrem Akın ilk oyununda performansıyla beğeni kazandı. Peki İrem Akın kimdir? Survivor İrem Akın kaç yaşındadır?

İrem Akın kimdir? Survivor İrem Akın kaç yaşında?

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması tüm hızıyla sürüyor. Yarışmada Şaziye’nin sakatlanarak elenmesinin ardından Ünlüler takımına İrem Akın dahil oldu. İlk oyununda da başarılı bir görüntü sergileyen İrem Akın’ın hayatı da merak konusu oldu. İşte Survivor İrem Akın’ın biyografisi…

İREM AKIN KİMDİR?

İrem Akın, 21 yaşında Çorlu doğumludur. Kick Boks, Muaythai ve Boks Milli Takımı’nda yer alan, farklı kategorilerde Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonlukları elde etmiştir.

Çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Akın, boksta da kick boksta yakaladığı başarıya ulaşmayı hedefliyor.

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü’nü okuyan başarılı sporcu boksa 7 yaşında başlamıştır.

İrem Akın, “Benim mahallemde genellikle erkek çocuklar vardı. Beni oyunlara dahil etmiyorlardı. Ben de bunlarla sürekli kavga ediyordum. Erkekleri dövüyordum. Oturduğum mahallede bir kick boks antrenörü vardı. O beni görmüş. Babamla konuşmuş. ‘Mahalledeki bütün erkekleri dövüyor, spora başlatalım’ demiş. Bu sayede kick boks ile spora başladım.” diye kendini tanımlıyor.

Survivor'da Ünlüler takımı karıştı! Derya ile Aycan arasında küfürlü tartışma! İlginizi Çekebilir Survivor'da Ünlüler takımı karıştı! Derya ile Aycan arasında küfürlü tartışma!