Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici arkadaşlarıyla olan ilişkisini ilginç bir benzetmeyle ifade etti
İrem Derici arkadaşlarıyla olan ilişkisini ilginç bir benzetmeyle ifade etti
İrem Derici, arkadaşlarıyla ilgili ilişkilerini anlatırken ilginç bir ifade kullandı.
Magazin 29 Nisan 2016 - 11:00
Sahnedeki başarılarıyla olduğu kadar özel hayatıyla da dikkat çeken ve yaptığı açıklamalarla çok konuşulan İrem Derici kimi isimler tarafından ‘ağzı bozuk’ diye eleştirilse de o bildiğini yazmaktan geri durmuyor. Derici sosyal medya hesabından eski dostlarına dair bir paylaşımda bulunmuş. İrem Derici’nin yaptığı paylaşımdaki satır arası itirafları da son derece dikkat çekici. Bir yerde ‘bencillik’ ifadesini kullanan Derici’nin arkadaşlarıyla olan dostluğunu betimlemek için kullandığı ‘donla g.t gibi büyüdük’ ifadesi ise bir hayli komik. İşte İrem Derici’nin arkadaşlarıyla olan ilişkisini ve yakınlığını anlattığı o satırlar:

irem-derici-ic

“Bence insan ömrü “özlemekle” geçmemeli…Daha 5-6 yaşımdayken belirledim ben vazgeçilmezlerimi. Dile kolay 20 yıl, höf pöf derken geçti gitti, amiyane tabirle donla g.t gibi büyüdük… Sonra o salak çocuklar büyüdüler. Büyümeyi kabullenmek istemediler, hala 15’iz misali davranırsak hep öyle kalırız dediler. E olmadı tabii ki… Bırak Türkiye’yi, Avrupa’yı… Okyanus aşırı dağıldı o çocuklar… Chicago, Malta, İzmir… Hep bu eşek sıpaları giderken arkalarından baktım ben. Bencilim ya! Hep beni terkediyorlarmış gibi geldi bana. Ben de 30’a 1 kala farkına varıyorum bencilliklerimin. Siz mutlu olun, sağlıklı olun, ruhunuz hafif olsun… Sizi çok özlüyorum, hep özlüyorum, canımdan çok seviyorum sizi…

 
Son güncelleme: 11:05 - 29.04.2016