Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici: “Çok korkunç günler geçirdim”
İrem Derici: “Çok korkunç günler geçirdim”
Uzun süredir yaptığı projelerle gündeme gelemeyen şarkıcı İrem Derici, bugün Kanal D'de yayınlanan bir magazin programına konuk oldu.
Magazin 6 Haziran 2019 - 10:55

Eski şöhretini şu sıralar mumla arayan şarkıcı İrem Derici, bugün katıldığı magazin programında 42 kiloya kadar düştüğü dönemi anlattı. Derici:  Su şişesi açamıyordum, evimin kapısını açamıyordum. Bütün kaslarım erimişti. Sadece domatesle besleniyordum. 100 gram alınca kıyameti kopartıyordum. 1 kilo daha diye diye 42 kiloya düştüm. Sesim gider diye korkmadım, ölürüm diye bir korkum da yoktu. O dönem yaptığım en büyük hata, ailemi dinlememek oldu. Yoğun bakıma düşene kadar tedavi olmadım. Psikolojik tedavi görmeyi reddettiğim için bu hallere düştüm. Çok korkunç günler geçirdim. Beden düzeldi tamam ama kafa o kadar bozuldu ki… 35 kişilik ekibim var. Hadi ben çalışmadım, hazırdan yerim. Bana yıllarca emek veren ekibim var…Bütün konserler tek tek iptal oldu” ifadelerini kullandı.