İrem Derici: “Estetikte Ajda Pekkan’ı geçeceğim”

İrem Derici, son bir yılda yaşadığı fiziksel değişimden, iş hayatına ve özel hayatına dair her şeyi dobra dobra anlattı ve "Estetikte Ajda Pekkan'ı geçeceğim" dedi.

İrem Derici: “Estetikte Ajda Pekkan’ı geçeceğim”

1 yıl içinde verdiği 25 kiloyla, değişen görüntüsüyle, radyocu eşi Rıza Esendemir’den boşanmasıyla, hızlı yükselişiyle ve Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le yaşadığı ilişkisiyle son yılların en çok konuşulan ismi İrem Derici, özel hayatından, iş hayatına her şeyi anlattı.

Armağan Çağlayan’a konuşan Derici, ilk zamanlar dış görünüşü önemsemese de, yaşı 30’a yaklaşınca güzellik takıntısı oluşmaya başladığını söylüyor.

Fotoğraf: Bahadırhan Erkoç

Fotoğraflar: Bahadırhan Erkoç

KİRA YÜZÜNDEN TAŞINMIŞ

Erkek arkadaşıyla iyi giden bir ilişkisi olduğunu anlatan Derici’nin, Lider’in annesiyle de hiç problemi olmadığını dile getiriyor.

Oturduğu evden taşınma sebebi olarak, kirayı ve depozitoyu dolar üzerinden ödemesini gösteren Derici, henüz birikim yapamadığını, tüm parasını kendisine ve dünyayı dolaşmaya ayırdığını söylüyor.

irem

3 BURUN, 1 GÖĞÜS, DİŞ, SAYISIZ BOTOKS

Geçtiğimiz aylarda göğüs büyütmesiyle de çok konuşulan ünlü şarkıcı, “Bu hızla Ajda Pekkan’ı geçeceğim. 3 burun, bir göğüs, sayısız botoks, diş… Ne yaptırayım başka? ‘Ağzını diktir büyük diyorlar’ Kusura bakmayın sevenlerim, öyle bir plastik cerrahi daha gelişmedi” diyor.