İrem Derici Lider Şahin’le olan ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu

Rıza Esendemir’den boşandıktan sonra Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le aşk yaşamaya başlayan şarkıcı İrem Derici önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

İrem Derici Lider Şahin’le olan ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu

Arkadaşlarıyla birlikte bir kafeden çıkarken görüntülenen Derici,Lider Şahin ile yaşadığı sürpriz aşkla ilgili ilk kez konuştu. Son Derece mutlu olduğu gözlenen İrem Derici işle ilgili sorulan sorulara yoğun bir döneme girdiğini söyleyerek; “Zaten Bayram'la beraber sahnelerimiz başlıyor ve bildiğiniz gibi Rising Star'da jüri oldum.Yoğun bir iş dönemi beni bekliyor” dedi.Rising Star'da jüri olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Derici; “benim için çok büyük bir olay ve adeta sınıf atlama gibi bir durum” dedi. 5 sene önce O Ses Türkiye yarışmasına yarışmacı olarak katıldığını söyleyen Derici; “5 sene önce Mustafa Sandal bana dönmemişti ama şimdi yan koltuğumda olacak” dedi. Bir hayli kilo verdiği gözlenen Derici; “kilo vermek için adeta yemeden içmeden kesildim,15 kilo verdim 3-5 kilo daha verdikten sonra dururum artık” dedi.

irem-derici-ic

MAŞALLAH DİYELİM

Sevgilisi Lider Şahin'le birlikte çıktığı tatil ile ilgili kendisine yöneltilen soruya ise gülümseyen Derici; “tatil çok güzel geçti. Kalabalık bir arkadaş gurubuyla birlikte gezdik, yorulduk biraz ama güzel oldu böyle” dedi. Lider Şahin'le ilişkilerinin güzel gittiğini söyleyen Derici; “Maşallah diyelim çok güzel gidiyor” dedi.Lider Şahin'le daha önce arkadaş oldukları ve boşandıktan sonra bu arkadaşlıkalrının aşka dönüştüğü sorulması üzerine;” olabiliyor böyle,hayat bu.İnsanlar birbirlerini tanıdıkça bir şeyler değişebiliyor” dedi.

irem-derici-ic-2

İSTENMEYEN GELİN AÇIKLAMASI

Selami Şahin'in daha önce oğlu ve İrem Derici ilişkisi için yaptığı “oğlum evlenmez,hayatını yaşıyor” açıklamasıyla adeta istenmeyen gelin olarak lanse edilen İrem Derici,bununla ilgili kendisine sorulan sorulara ise; “Karşı tarafı çok daralttınız, hiç öyle bir durum yok ve her şey güllük gülistanlık.

irem-derici-ic-4

Hiç öyle bir problem yok ve herkes gayet huzurlu.Bence çok büyütülüp çok abartıldı ve insanların üstüne bu kadar gitmenin de anlamı yok. Herkes kafasına göre bir şey konuşuyor ama gayet herkesin huzuru ve keyfi yerinde. Selami Bey'le daha önceden de yaptığımız projeler var ve başka bir projede de birlikte yer alabiliriz” diyerek hakkında çıkan istenmeyen gelin iddialarına da son noktayı koymuş oldu.