Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici merak edilenlerini anlattı
İrem Derici merak edilenlerini anlattı
Radyo programına katılan İrem Derici samimi açıklamalarda bulundu.
Magazin 1 Nisan 2016 - 15:35

İrem Derici katıldığı radyo programında Emel Yalçın ve dinleyicilerin sorularını yanıtladı. Merak edilenlerini anlatan İrem Derici samimi açıklamalarda bulundu.

İşte İrem Dericinin açıklamalarından satır başları…

Müzik piyasasına girdiğim günden beri çok büyük başarılar yakaladım ama bir taraftan da kendime bir kadın olarak güvenim gitti. Ben kendimle ağzımla, burnumla dalga geçtikçe millet suyunu çıkarttı.

Yorum okumayı da seviyorum yapılan fiziksel yorumları okudukça baktım gitgide kamburlaşmış kendini salmış giyimine kuşamına özen göstermeyen bir kadın olmuşum.

‘Bir gün eski fotoğraflarıma baktım ve ah be ne yapmışım ben kendime dedim. Millet ünlü olunca kendine güveni gelir daha bir kendine bakmaya başlar ben tam tersi saldım ama toparlıyorum şimdi.”

Ünlü şarkıcı eşi Rıza Esendemir ile biten evliliği konusunda ise konuşmaktan kaçındı. Emel Yalçın’ın “benim inanasım gelmiyor siz sanki yeniden barışırsınız” sözleri üzerine: “Bitti bu sefer kesin bitti ikimiz içinde hayırlısı olsun inşallah toparlamaya çalışıyorum iyi olmaya çalışıyorum” dedi.

Son güncelleme: 15:50 - 01.04.2016