Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici, müziği bıraksın diye gönderilen paraları…
İrem Derici, müziği bıraksın diye gönderilen paraları…
'10 milyon liram olsa müziği bırakırım' sözleri hatırlatılan şarkıcı İrem Derici, katıldığı canlı yayını izleyenlerin hesabına para göndermesiyle büyük şaşkınlık yaşamıştı. Derici, o paraları ne yaptığını açıkladı.
Magazin 5 Haziran 2020 - 11:20

Seren Serengil ile yaşadığı polemikle gündeme gelen İrem Derici, katıldığı bir canlı yayında “10 milyon liran olsa kaç günde nereye harcarsın?” sorusuna, “Don atlet koşarım. Eli yüzü düzgün bir ev alırım. Gerisiyle de yatırım yaparım. Bankaya koyarım. Onun faiziyle yaşardım. Ve bu işi bırakırdım. İnsanlar beni çok yordu çünkü” yanıtını vermişti.

Sonrasında Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş'ın Instagram yayına konuk olan şarkıcı İrem Derici’ye bu sözleri hatırlatıldı. Derici, canlı yayında “Valla bırakırım. Hatta IBAN vereyim, o parayı yollasınlar müziği bırakayım” diyerek, hesap numarasını verdi.

’10 milyon TL olsa müziği bırakırım’ diyen İrem Derici’ye para yağdı’10 milyon TL olsa müziği bırakırım’ diyen İrem Derici’ye para yağdı

Ünlü şarkıcı, yayını izleyenlerin hesabına para göndermeye başlaması üzerine yaşadığı şaşkınlığı, “Telefonum kilitlendi, para yağıyor. Bu kadar mı yük oldum?” sözleriyle dile getirdi.

Derici, önceki akşam yine yayına bağlandı ve o paraları gönderen kişilere iade ettiğini şöyle açıkladı: “Üç gün boyunca oturdum, insanların IBAN'ına para gönderdim sizin yüzünüzden!”