Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici: Sadece Sinan ölsün
İrem Derici: Sadece Sinan ölsün
Şarkıcı İrem Derici eski eşi Rıza Esendemir ve Sinan Akçıl'la ilgili sorulara şaşırtıcı yanıtlar verdi.
Magazin 30 Ocak 2018 - 08:35

Beşiktaş'ta stüdyo çıkışı görüntülenen İrem Derici'nin keyfi eski eşi Rıza Esendemir'le ilgili sorular karşısında kaçtı. Çok sinirlenen popçu, muhabirlere şu sözlerle tepki gösterdi: “Sizi çok seviyorum. Kırmamak için canımı veririm. Böbreğimi isteyin bir tanesiyle yaşayabileceğim için size hemen şurada veririm. Fakat bana bu konuyla ilgili bir daha soru gelirse, insanlığımı kalbime gömeceğim ve kimsenin yüzüne bakmayacağım. Siz değerli muhabir arkadaşlarım için her şeyi yaparım. Ama bu konu benim kafa tasımı attırıyor.”

“UÇAĞI DÜŞÜR AMA SADECE SİNAN ÖLSÜN”

Milliyet’in haberine göre İrem Derici, “Sinan Akçıl'ın İzel'le düet yaptığı ‘Teşekkürler Sevgilim' de 14 Şubat'ta çıkacak, Akçıl şarkının rakipsiz olduğunu söylüyor, ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine şöyle dedi: “Ankara'ya giderken uçakta dinledim o şarkıyı. Yıkılıyor. Hatta kıskandım, pilota gidip ‘Uçağı düşür ama sadece Sinan ölsün' demeyi düşündüm. Gerçekten çok güzel şarkı.”