Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici yaptığı açıklamayla şaşırttı
İrem Derici yaptığı açıklamayla şaşırttı
İrem Derici gittiği yemek çıkışında magazin muhabirlerine ilginç bir benzetme yaptı.
Magazin 19 Nisan 2016 - 15:10

Mustafa DERYAHAN

Radyocu eşi Rıza Esendemir’den boşandıktan sonra sürekli gündemi meşgul eden İrem Derici, önceki akşam Arnavutköy Balıkçısında yemekteydi. Yanında Beyazıt Öztürk’le yaptığı düet ve Jeniffer Aniston’a olan benzerliğiyle dikkat çeken Ayla Çelik de vardı. Listelerde uzun süre üst sıralarda kalan ‘Dantel’ şarkısının yazarı Ayla Çelik’le iş konuştuklarını ve yeni şarkı için anlaştıklarını belirten İrem Derici, kış aylarına doğru çok etkileyici bir slow şarkıyla sevenlerinin karşısında olacağını söyledi.

Foto: Mustafa DERYAHAN 

MESAJIMI DİREKT YOLLARIM

Geçtiğimiz günlerde giydiği tişörtle boşandığı eşine mesaj yolladığı iddialarını yalanlarken, ” Ben mesaj yollayacak olsam direk yollarım. Herhangi bir şeye ihtiyaç duymam” dedi. Basın mensuplarını sayarken oldukça kalabalık bir erkek topluluğu olduğunu fark eden Derici, ” Adeta sosis partisi gibi…” diyerek ilginç bir benzetme yaparak herkesi güldürdü.